İstanbul İnşaat

Hakkımızda

1996 yılında İstanbul’da iki ortakla KARDEŞ İNŞAAT VE YAPI MALZEMELERI İTHALAT İHRACAT VE PAZARLAMA SANAYİİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ unvanıyla kurulan şirketimiz 11.07.1997 yılında unvan değişikliği ile İSTANBUL iNŞAAT TAAHHÜT TURİZM NAKLİYAT VE YAPI MALZEMELERI PAZARLAMA SANAYİ TİCARET LTD.STİ. unvanını almıştır. 07.12.1998 yılında ortak değişikliği ile artık aile şirketi olmuş ve bu durumu korumaktadır.

Zaman içerisinde araç sayıları artmış, makine parkı genişlemiş, iş imkanları ve çalışan sayısı ile sektöründe büyükler arasında yerini almıştır.
Firmamız yaptığı işlerde öncü olmayı ilke edinmiş, kurumsallaşmaya önem vermiş, zamanla değişen şartlara ayak uydurmuş gelişmeleri takip etmekle kalmamış onlara öncü olmuş, yatırımlarını da bu yönde yaparak hem kendi büyümesini emin adımlarla sağlamış hem de çalıştığı firmalara güven vermiştir.
Şimdilerde İSTANBUL İNŞAAT TAAH. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. olarak maden sahalarında silis ve hafriyat üretimi , kum satışı ve nakliyesi , hafriyat nakliyesi , inşaat yapımı gibi başlıklarla faaliyetlerine devam eden şirketimiz Adımlarını bazen küçük ama temkinli bazen de büyük ve kararlı atarak ilerlemektedir. Bu ilerleyişine ilk günkü heyecanını koruyarak, güçlenerek ve büyüyerek devam etmektedir.

Müşteri memnuniyeti ile oluşan sadakat firmamızın en önemli kaynağıdır.